Boże Narodzenie 2020 - życzenia

 

,,Słowo Ciałem się stało...

Przyszło do swoich, a swoi Go nie przyjęli" (Jl. 1, 11)

 

Doczekaliśmy się czasów, że współczesny świat odrzuca Chrystusa, Jego naukę i wszelką prawdy. Walczy z Bogiem, Kościołem, kulturą chrześcijańską, zakłamuje historię.

Ileż pokoleń walczyło o piękną, wolną i katolicką Polskę, czy ich trud był daremny? Nie. Wrogowie Chrystusa mimo, iż doprowadzili do Jego śmierci, w dniu Zmartwychwstania okazali się przegranymi. Zapomniało o tym obecne pokolenie, ze Chrystus jest Panem i Królem Wszechświata, ze w Jego ręku są nasze losy.

Na zbliżające się Święta, życzę wszystkim, byście w betlejemskim żłobku nie szukali gipsowej laleczki - figurki, lecz Chrystusa, który zawsze zwycięża. Niech dni Bożego Narodzenia napełnią Was optymizmem i radością, a Nowonarodzone Dziecię błogosławi Waszym domostwom i Polsce.

Ks. Zbigniew Kluba

 

 

 

Adres parafii:

Parafia św. Trójcy

Krajkowo 81

09-140 Raciąż

tel: 23/ 679 13 23 

email: klubaz@wp.pl

Kancelaria czynna

od poniedziałku do soboty w godz. 17.00-18.00
 

w niedziele i święta ? po nabożeństwach.

Odwiedziny

Dzisiaj 22

W tym tygodniu 183

W tym miesiącu 706

Wszystkich 63610