Życzenia Świąteczne

 

W centrum Świąt Bożego Narodzenia jest Dzieciątko Jezus. Już dziś wiemy jak ważne było to wydarzenie. To Ono zmieniło oblicze Ziemi.

Każde nowonarodzone dziecko staje się centrum życia rodziny. Ono decyduje o porach posiłków, kąpania, spania, ciszy, odpoczynku, wizyt, spotkań towarzyskich, wyjazdów itd. Świat dorosłych, rodziców kręci się wokół tej małej istoty.

Wszystkim odwiedzającym internetową stronę naszej parafii życzę, by Chrystus był w centrum naszego życia, byśmy Jemu podporządkowali swoją pracę, swój czas i wszelkie wysiłki. Służąc Jezusowi sami się udoskonalimy, uświęcimy i przyczynimy, by na Ziemi zapanowało Jego Królestwo.

Proboszcz - ks. Zbigniew Kluba

Adres parafii:

Parafia św. Trójcy

Krajkowo 81

09-140 Raciąż

tel: 23/ 679 13 23 

email: klubaz@wp.pl

Kancelaria czynna

od poniedziałku do soboty w godz. 17.00-18.00
 

w niedziele i święta ? po nabożeństwach.

Odwiedziny

Dzisiaj 22

W tym tygodniu 183

W tym miesiącu 706

Wszystkich 63610