Parafia św. Trójcy

w Krajkowie

Album o parafii - prośba do odwiedzających

W związku z przygotowywanym albumie o parafii, proszę w czasie kolędy o udostępnienie zdjęć. Z tą prośbą zwracam się do wszystkich odwiedzających stronę internetową parafii. Fotografie mają dotyczyć wszystkich dziedzin życia, organizacji działających przed wojną i po wojnie w wioskach należących do parafii.

Druga prośba dotyczy przedwojennych nauczycieli w Szkole Podstawowej w Krajkowie: Bojanowski Józef, Mossakowski Roman, Chojnacki Stanisław i Marianna, Sadowska Eufemia, Kocięda Halina, Rybkowski Albin i Francziszka, Dziki Filip i Pniewski Józef. Być może w ten sposób odnajdzie się jakaś rodzina w/w osób lub poszerzą wiedzę o kadrze pedagogicznej, o której powstanie kolejna publikacja. Kontakt z parafią: Rz-kat. Parafia św. Trójcy, Krajkowo 81, 09-140 Raciąż. tel. 23/6791323, kom. 502370066, email: klubaz(at)wp.pl (w miejsce at proszę wstawić znak @ - system antyspamowy).

Adres parafii:

Parafia św. Trójcy

Krajkowo 81

09-140 Raciąż

tel: 23/ 679 13 23 

email: klubaz@wp.pl

Kancelaria czynna

od poniedziałku do soboty w godz. 17.00-18.00
 

w niedziele i święta ? po nabożeństwach.

Odwiedziny

Dzisiaj 3

W tym tygodniu 108

W tym miesiącu 66

Wszystkich 23082