Życzenia Świąteczne

„Kimże będzie to dziecię? Bo istotnie ręka Pańska była z nim" (Łk 1,66)

Takie wątpliwości pojawiły się u ludzi, którzy znali historię narodzin św. Jana Chrzciciela. Przy każdym nowonarodzonym dziecku można postawić podobne pytanie — kim ono będzie w przyszłości ?

Skoro Bóg powołał je do istnienia ma jakiś plan względem niego. Należy pamiętać, że dziecko jest jak tabliczka (tabula rasa), którą trzeba odpowiednio zapisać, czyli wychować i to jest w pierwszej kolejności obowiązek rodziców. Są tacy, którzy sami, trwając w wierze ukształtowali świętych, ale są i tacy, którzy odrzucili Boga, Kościół i wychowali łotrów.

Chrystus przeszedł przez życie dobrze czyniąc i tylko On jest gwarantem, że kto za Nim idzie nie będzie chodził w ciemności. Tacy ludzie i narody nie będą się zaprawiać do wojny, miecze przekują na lemiesze, a włócznie na sierpy (Iz 2, 5).

 

Życzę wszystkim odwiedzającym stronę internetową parafii, aby nowonarodzony Chrystus był dla Was — Drogą, Prawdą i Życiem.

 

Adres parafii:

Parafia św. Trójcy

Krajkowo 81

09-140 Raciąż

tel: 23/ 679 13 23 

email: klubaz@wp.pl

Kancelaria czynna

od poniedziałku do soboty w godz. 17.00-18.00
 

w niedziele i święta ? po nabożeństwach.

Odwiedziny

Dzisiaj 33

W tym tygodniu 190

W tym miesiącu 524

Wszystkich 61320