Życzenia Świąteczne

Adam i Ewa stworzeni na obraz i podobieństwo Boże żyli w przyjaźni ze swoim Stwórcą. Niestety dali się uwieść szatanowi, który wcześniej zbuntował się przeciw Bogu. Odtąd ludzkość popadła w szpony złego ducha.

Bóg jednak nie pozostawił człowieka samego. Wielokrotnie zawierał przymierze z ludźmi i pouczał przez Proroków, aby oczekiwali zbawienia. Gdy nadeszła pełnia czasów zesłał nam swojego Jednorodzonego Syna. On to za sprawą Ducha Świętego stał się człowiekiem, narodził się z Maryi Dziewicy
i
był do nas podobny we wszystkim oprócz grzechu. Ubogim głosił dobrą nowinę o zbawieniu, jeńcom wyzwolenie, smutnym radość. Wydał się na śmierć krzyżową, a zmartwychwstając zwyciężył śmierć i odnowił życie.

Przez swoje wcielenie śmierć i zmartwychwstanie Jezus Chrystus zniszczył „dzieło diabła" (1 J 3, 8) demaskując demoniczne kłamstwo, że można być szczęśliwym, żyjąc tak jakby Bóg nie istniał.

Oto prawdziwy powód radosnego świętowania Bożego Narodzenia. Dziś wyraźnie widać, dokąd prowadzą wszelkie ludzkie ustawodawstwa, kogo słucha świat.

Jako pasterz dusz, życzę wszystkim parafianom i odwiedzającym naszą stronę internetową byście nie ulegli narzucanym modom, nie dali się zwieść współczesnym pseudo naukowcom, lecz wiernie trwali przy Chrystusie, który jest Drogą, Prawdą i Życiem. Niech On za waszą wierność obdarza zdrowiem i wszelkimi łaskami, a po śmierci wynagrodzi szczęściem bez końca.

 

Proboszcz parafii Krajkowo

 

Adres parafii:

Parafia św. Trójcy

Krajkowo 81

09-140 Raciąż

tel: 23/ 679 13 23 

email: klubaz@wp.pl

Kancelaria czynna

od poniedziałku do soboty w godz. 17.00-18.00
 

w niedziele i święta ? po nabożeństwach.

Odwiedziny

Dzisiaj 22

W tym tygodniu 183

W tym miesiącu 706

Wszystkich 63610