Życzenia Świąteczne

Minął kolejny Wielki Pst. Czy coś zmienił w Twoim życiu? Czy poświeciłeś(aś) Bogu czas na Drogę Krzyżową, Gorzkie Żale, rekolekcje z dobrze odbytą spowiedzią? Jeśli nie – był to kolejny zmarnowany czas łaski.

Chrystus nikogo nie potępił, ani Apostołów, ani Piotra który się Go zaparł. Zawiedli Go ze słabości, ze strachu lecz po Zmartwychwstaniu wszyscy odważnie głosili żyjącego Mistrza i oddali za Niego życie.

Wszystkim parafianom i odwiedzającym nasza stronę internetową życzę, aby światło powstającego z grobu Chrystusa, które powaliło żołnierzy, olśniło wasze dusze, a Chrystus stał się dla każdego Drogą, Prawdą i Życiem.

Adres parafii:

Parafia św. Trójcy

Krajkowo 81

09-140 Raciąż

tel: 23/ 679 13 23 

email: klubaz@wp.pl

Kancelaria czynna

od poniedziałku do soboty w godz. 17.00-18.00
 

w niedziele i święta ? po nabożeństwach.

Odwiedziny

Dzisiaj 7

W tym tygodniu 70

W tym miesiącu 519

Wszystkich 48286